Leden 2014

6. kapitola: Strach nikdy nezemře

20. ledna 2014 v 21:00 | ChristineMaria |  Překlady povídek

Pomalu jsem procházela chodbou a zastavila se u jedněch ze dveří. Moje dcerka za poslední dva měsíce hodně povyrostla. Vždycky jsem věděla, že to dokáže.
"Dobrou noc, Madam Giry," řekla chůva, otočila se ke mně a předala mi dítě. Natáhla jsem ruce a vzala malou do náruče. Usmála jsem se na své milované dítko. Byla to jediné, co mi Bůh dal a byla jsem rozhodnutá si to nechat. "Je v pořádku, že ano?"
"Ano, Madame Giry," přikývla, "Meg jí opravdu hodně."

5. kapitola: Sláva pouště

10. ledna 2014 v 20:53 | ChristineMaria |  Překlady povídek

Zakašlala jsem a setřela si slzy. Slunce spalovalo mou kůži. Zpocené šaty se mi lepily k tělu. Bylo takové horko, že jsem jen stěží cítila jazyk. Poryvy větru rozfoukávaly písek na všechny strany. Pak jsem uslyšela, jak někdo z velké dálky volá mé jméno.
"Antoinette!"
Horko...takové horko...Pomalu, s veškerou snahou, kterou jsem v sobě našla, jsem vykročila kupředu. Ztratila jsem ovšem rovnováhu, spadla na zem a skutálela se dolů po písečné duně. Namáhavě jsem oddechovala a pozorovala modré nebe a slunce. Pálilo...do kůže...sežehlo všechno.
"Antoinette!"
Cítila jsem se slabá. Vzdala jsem to. Nikdy se z pouště nedostanu. Nikdy.

Zábava na večery

7. ledna 2014 v 19:22 Movies
Pokud se nemůžete nabažit Patricka Wilsona, který rozhodně normálně vypadá líp než jeho raoulovské alter ego, mám pro vás tip na seriál, který jede na TV Nova.