Your obedient servant

8. června 2013 v 14:12 | ChristineMaria |  Překlady povídek
Pomaloučku polehoučku jsme se dostali do kategorie erotických povídek na téma FO. Tato povídka je velice peprná. Byť si nepamatuji autora a ani na webu s povídkami už originál není, velmi dobře si pamatuji. že měla rating M, což se dá odvodit i přečtením několika odstavců. Tudíž bych měla asi napsat, že je to povídka spadající do kategorie 18+...

Enjoy!!!


Erik naslouchal jejímu tichému pobrukování, když pobíhala po domě s péřovou prachovkou v ruce. Byla to příjemná melodie. Stará švédská píseň o lásce. A jejím zlatým hrdlem nádherně zazpívaná. Vzhlédl od knihy, kterou držel v ruce a pozoroval svého sladkého zpívajícího ptáčka, jak poletuje po kleci. V jejím hlase byla znát spokojenost a oddanost. Zazpívala by mu někdy i jinou písničku?
"Christine," řekl.
Do těch dvou slabik jejího jména nechal proniknout sladkou chuť nelepší čokolády, kterou olemoval chladnou, ostrou hrozbou. Díval se, jak se elegantní linie jejích zad zachvěla. Otočila se, bledý oválný obličej lemovaný hnědými kadeřemi. Ženská dokonalost, podle Erikova mínění. Z jejích velkých oříškových očí zářila nezbednost. Ta malá nestoudnice. Dělá to tedy schválně. Erik si rukou zakryl tvář, aby skryl úsměv. Pak zavřel knihu a nechal ji ležet na kolenou.
"Ano, pane?" řekla, cudně klopila zrak.
"Neuklidila jsi kuchyň, jak jsem tě žádal," zavrněl, snížil sladké tóny čokolády na základ hořkého kakaa. Její odpověď byla rychlá.
"Ne, pane. "
"Neposlechla jsi mě, mazlíčku."
Z očí jí zmizela radost a zorničky se rozšířily strachem, snažila se zmírnit jeho nelibost.Tak sladké, doširoka otevřené oči, tak svádivé. Christine elegantně padla na kolena a pokorně modré šaty se rozprostřely okolo ní. Opřela si čelo o jeho koleno. Chudák Minette, měla by mrtvici, kdyby věděla, jaké hříšné hry tady s Christine hrají. Pokoj její duši.
Erik majetnicky zabořil prsty do husté hřívy a hladil jí vlasy konečky prstů. Prudké trhnutí, lehký výkřik bolesti a Christinina bledá tvář se na něj zdola dívala. V očích směsici strachu a vzrušení. Touha mu vnikla do krve, hřála ho pod kůží. Vstal a cítil jak bolestivě ztvrdl. Erik změnil hlas v něco jako křehký měsíční paprsek, jako dotek hedvábí na nahé kůži.
"Co mám s tebou udělat, Christine? Že bych tě potrestal?" ¨Na koleně cítil její dech a její malá prsa, která se těžce zvedala v těsném korzetu.
"Když si to tak můj pán přeje," zašeptala. Jemně ji odstrčil nohou a vrátil se ke knize.
"Víš, co máš dělat.."
Sledování Christine, jak se svléká, bylo jeho dalším soukromým potěšením s dravým voyeuristickým podtextem. Ti, kdo by řekli, že Christine přinutil, aby byla jeho otrokyní, by se velice mýlili. Po té, co jí zazpíval na premiéře Hannibala, za ním přišla dobrovolně. Tihle idioti už byli stejně mrtví a rozkládali se pod Operou. V jeho područí Christine nenosila žádné spodní prádlo. Erik vytvořil pro Christine oblečení tak, aby vyhovovalo jeho představám. Halenky se zapínaly vpředu, korzety se šněrovaly podobně. Erik si rozepnul kalhoty, líně se hladil a pozoroval ji. Nemusela ho nijak dráždit, vlnit se nebo předvádět. Nebylo to třeba. K jeho vzrušení stačilo, když se svlékla. Věděl, jaký poklad se ukrývá pod jejími šaty. Tělo mladé bohyně. Bohyně jara, která se podrobí vůli svého boha. Zrak jí klouzal po jeho těle, v očích hladový chtíč. Růžové bradavky měla vztyčené a nádherná prsa se jí dmula.
"Ach, pane," zašeptala, "prosím, dovolte mi . . ." Erik přimhouřil oči.
"Ne." Rozhodl ostře a rychle.Christine sebou trhla.
"Otoč se, klekni si na kolena a opři se o ruce, Christine," rozkázal.
Erik si upravil kalhoty a vstal. V tu chvíli si přál, aby měl s sebou svůj plášť. Být oděný v celočerné uniformě, to vždycky přineslo tu správnou náladu. Náladu a atmosféru. Byly jeho součástí a on si je po desetiletí pěstoval. Pohledem přejížděl po místnosti a hledal vhodný nástroj pro trest. Jeho oči našly metličku na mouchy. Nástroj z Východu, který slouží k odhánění létajícího hmyzu. Nástroj se skládá ze dvou částí-dlouhé dřevěné rukojeti a tlustého, dlouhého svazku koňských žíní.
Perfektní.
Erik se k ní pomalu přiblížil, kroky se s ozvěnou odrážely od kamenné podlahy. Zamračil se a přitiskl si rukojeť ke rtům. Tvrdá a studená podlaha neudělá Christininým kolenům a dlaním dobrou službu.Mohl sem přitáhnout ten perský koberec ze vstupní haly.Příště.Erik kolem ní tiše kroužil a nechal napětí, aby ji pohltilo. Očima hltal její nahé tělo. Mmmm, miloval ty bílé, ladné křivky jejího zadečku, který se mu tak pěkně nabízel.Jen, jen se zakousnout.
Až na Christinin dech a klapot Erikových bot byl pokoj tichý. A studený.
"Jsi připravená na svůj trest, mazlíčku?" protáhl Erik a pohladil Christine po zádech prameny žíní.Ze rtů se jí vydralo vydechnutí.
"Ano!"
Učinil prudký pohyb zápěstím a metla ji poprvé udeřila.
"Ano co?" zasyčel.
"Ano, pane!" vykřikla. Uklidňoval její zrudlý zadeček pohlazením.
"Hodný mazlíček." Jeho hlas zůstal chladný. Toto pro Christine byl, jak objevil, další druh trestu. Milovala jeho hlas, potřebovala ho jako drogu.
"Musíš počítat rány, které ode mě dostaneš, mazlíčku. Začneme s deseti."
Jejím tělem proběhlo jemné zachvění. Nebyl si ale jistý, jestli to bylo chladem nebo očekáváním. Pak tiše vydechla v odpověď.
"Ano, pane."
Erik pozvedl metlu a ta vzápětí dopadla na jednu půlku zadečku, a pak na druhou. Trhla sebou a vykřikla."Děkuji pane, to je jedna."
Tak to pokračovalo, z Erikových rukou pršely rány na její krásný zadeček tak, že ani kousíček nezůstal nepotrestán. Christine počítala a děkovala mu za jeho disciplínu. Při desátém švihnutí se Erik třásl chtíčem jako stoletý, obrnou zasažený stařec.Pohled na její červený, rozehřátý zadeček upoutal jeho pozornost. Přejel jí svazkem žíní po tváři a ona zasténala a prohnula se směrem k němu.
"Co jsi, mazlíčku?" zeptal se, hlas temný jako dým.
"Jsem váš mazlíček, vaše drahá dívka, zpívající ptáček,milovaná.Jsem krásná a milovaná., Erik přerušoval každé její slovo švihnutím a vtiskoval jí tak do kůže tyto znalosti.
"Chtěla bys víc, mazlíčku?" touha jeho hlas zabarvila do černa a udělala ho hříšný, Lucifer po pádu. Ano, mohl by být hadem i Adamem, milencem i pokušitelem pro tuto nádhernou malou Evu! Podívala se na něj přeš rameno, oči zalité slzami.
"Chci vás potěšit, pane!" Rty vytvořily ďábelský úsměv.
Mohl by ji dovést k vyvrcholení pouze díky svému hlasu. Věděl, že jen jeho tón by ji přiměl lapat po dechu a hladově po něm toužit. Stačilo jen zašeptat.
"Vedla sis velmi dobře." Jeho hlas jí pronikal až k nervům, hladil ji a odhalil malou křišťálovou perlu mezi jejími stehny. Christine klečela a třela se o něj jako kočka.
"Pane . . ." vydechla.
"Jak jsem řekl, vedla sis dobře.A za svou poslušnost si zasloužíš odměnu." Její nádherná tvář byla rozzářena vděkem, její vzlyky byly pro jeho uši rajskou hudbou. Erik se začal svlékat. Nespouštěl z ní oči.
"Ach pane, děkuji vám!" řekla a svíjela se horlivostí.Mezitím už se vyprostil z kabátu, vesty i košile.
"Jaký jsem?" zeptal se zvědavě, zul si boty a osvobodil se z kalhot.
"Jste můj pán, můj milovaný Anděl, můj průvodce a ochránce. Jste nádherný. Jste milovaný." Bože, tato slova byla ta nejsladší hudba.
"Ano," zasyčel a klekl si za ni.
V tomto momentě byl nejzranitelnější, byl zbaven své temné zbroje. Rukama a rty se pohyboval po její nahé kůži, byl teď pouhým zvířetem. Hledal své i její potěšení. Jako jejího Pána, bylo jeho povinností dát jít potěšení i ochranu za všech okolností. Bylo ale těžké to dodržet, extáze ho pohlcovala. Hladil horké křivky jejího zadečku, něžně se jich dotýkal. Naklonil se přes jí přes záda, aby našel její rty a vášnivě se do nich vpíjel.
"Nesmíš se udělat bez mého svolení," varoval ji, vzal svůj tvrdý penis do ruky a navedl ho k vlhkému vstupu do jejího těla. Ten příkaz mu pomohl obnovit rovnováhu. Ovládat se. Christine se prohnula, tiskla se k němu. Byla velmi blízko orgasmu.
"Ach pane, . . . pane . . ." Erik zavřel oči, když do ní pronikal. Panensky těsná, horká, vlhká a hladově se stahující.
"Ano," zasykl. Po několika pomalých příkazech nasadil pravidelné, hluboké tempo. Miloval to mokré setkání jejich těl. Zabořil tvář do jejích vlasů a také si užíval jemnou kůži jejích stehen.Jedna jeho ruka našla její ňadro a věnovala péči bradavce tak, jak to má ráda.Vymámila tak z Christinina těla další lesklou perlu.
"Anoo . . . ach pane, pane, -" Christine se k němu snažila víc přitisknout.
"Prosím ne, pane! Nedotýkejte se mě tam! Prosím! Já se udělám!" vykřikla. Její hlas byl zoufalý, hysterický. Láska ho plnou silou zasáhla do hrudi.
"Ach, zlatíčko, tvrdě se snažíš, abys mě potěšila. No tak, udělej se pro mě.
Na Christine Marii Daae svíjející se v orgasmu byl úchvatný pohled. Dnešní noc nebyla výjimkou. Christine se mu odevzdala, zaklonila hlavu a křičela, když se udělala. Svaly se kolem něj stahovaly a vysávaly ho jako ta nejžhavější ústa. Pak ho zasáhla vlna potěšení. Oči měl pevně zavřené a začal prohrávat s návalem malátnosti.
"Co jsi Christine?" byl na konci sil, byl omámen potěšením, které mu dalo její tělo.Ztracena v blaženosti, Christine se znovu prohnula v zádech a vychutnávala ten pocit, když se v ní pohyboval. Zrychlil tempo a přiváděl ji tak na hranici nádherného šílenství.
"Pane, ano,! Já-já jsem váš mazlíček. Ach! Vaše drahá dívka, zpívající ptáček, milovaná. !" hlas se jí v návalu dalšího orgasmu zlomil. "Ach, Bože! Jsem krásná. Jsem milovaná."
"Oslov mě jménem, Christine. Dávám ti svolení."
"Eriku," zašeptala s úctou. Ohromující rozkoš se mu usadila na konci páteře a pokračovala přes varlata až k penisu. Pevně ji uchopil za boky a tvrdě si ji bral.
"Řekni to znovu!"
"Eriku! Eriku!" Vyvrcholení ho zasáhlo jako blesk, teplo a světlo mu tryskalo až do masa a do morku kostí. Vykřikl a naplnil svým semenem její nedočkavé tělo.Nepřestával ji zaplňovat tak dlouho, až si myslel, že jestli to takhle bude pokračovat, tak se poraní. Nakonec, třesoucí se a lapající po dechu, ho Erik z ní vytáhl a uložil si Christine na hruď. Hromádku z oblečením použil jako polštář. Byl příliš vyčerpaný na to, aby se vůbec dokázal pohnout.
"Miluji tě, Eriku." zašeptala. Erik se usmál chlapeckým úsměvem o mnoho let mladšího a méně vyčerpaného muže..
"A já tebe, má milovaná Christine."
Někdy zapomínal, kdo byl pán, a kdo otrok.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sisa Sisa | 8. června 2013 v 18:10 | Reagovat

Ja fakt nemám slov! Bolo to moc pekné! Take živé sa mi to zdalo! Len tak ďalej :-)

2 Zuzka Zuzka | Web | 8. června 2013 v 20:11 | Reagovat

Díky moc, máš úžasné překlady:) (i když erotiku nemám moc ráda, raději čtu dobrodružné (a když tak romantika;-)))
Ale stejně máš můj obdiv za překlad!! :-)

3 ChristineMaria ChristineMaria | Web | 8. června 2013 v 21:01 | Reagovat

děkuju moc,holky;-) jste zlatíčka! Zuzi,pokusím se pro tebe vyštrachat něco romantického/dobrodružného ;-)
Siso (používám správnou formu oslovení? ),máš taky blog? :-)

4 Sisa Sisa | 8. června 2013 v 21:58 | Reagovat

[3]: Ano používaš. Som Sisa :-) A nemám blog ale uz na ňom pracujem. Ja ale budem písať úplne ale naozaj úplne vymyslené príbehy na tému fantom opery. mám obrovskú fantaziu to mi hovoria všetci. ( aj susedia ktorý ma nepoznajú :-) ) ale myslím že budem mat blog. Len sa na ňom pracuje :-)

5 Anička Anička | Web | 8. června 2013 v 22:03 | Reagovat

Upřímně řečeno, já se tohle docela bojím komentovat... No, a co vlastně říct? Myslím, že všichni víme.

6 Zuzana Samiecová Zuzana Samiecová | Web | 9. června 2013 v 1:08 | Reagovat

Mou reakci jistě znáš z minulého blogu. :)
Každopádně bylo šílené v polovině vypnout 25tku, přečíst si tohle s vědomím, že se budu ještě dál dívat... :D

Tyjo, asi už na tato témata začínám být citlivá! :D

7 Zuzka Zuzka | Web | 9. června 2013 v 6:25 | Reagovat

[3]: Jé, ty jsi zlatíčko, díky, díky:-) ;) (to jsem fakt nečekala!)
:)

8 ChristineMaria ChristineMaria | 9. června 2013 v 11:47 | Reagovat

[4]: jé, tak to se budu těšit; počkej na moje povídky-to je taky dost šílený :D

[5]: neboj :) ne všechny moje povídky jsou AŽ takové :D

[6]: znám...chacháááááá :D

[7]: :D

jinak díky, dámy. byl to příjemný šok, když jsem viděla "počet komentářů:7"

9 Zuzka Zuzka | Web | 9. června 2013 v 12:31 | Reagovat
10 Katherine Katherine | Web | 9. června 2013 v 21:24 | Reagovat

Dekuju moc!;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama